تبلیغات
مجله خبری دانلود دی ال - برتری میلی متری یاران معروف مقابل شهرداری

برتری میلی متری یاران معروف مقابل شهرداری

برتری میلی متری یاران معروف مقابل شهرداری

عکس مسابقه والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز


به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور، دو تیم شهرداری تبریز و پیکان تهران در حالی از ساعت 17 عصر امروز در سالن شهید اقدمی تبریز برابر هم صف آرایی کردند که تماشاگران زیادی از تبریز و ارومیه برای تشویق تیم شهرداری مقابل معروف های پایتخت به سالن آمده بودند و جا برای سوزن انداختن نبود.

 

در این مسابقه دو تیم هر چه داشتند رو کردند و 5 ست پا به پای یکدیگر جنگیدند اما در نهایت زور میزبان و تماشاگرانش به تیم با تجربه و پرمهره پیکان تهران نرسید و این تیم پرافتخار پایتخت نشین تبریز را با پیروزی ترک کرد.

 

شهرداری تبریز در این مسابقه در ست های دوم و سوم با امتیازات 25 بر 20 و 25 بر 23 به برتری رسید اما با قبول شکست در ست های اول، چهارم و پتجم با امتیازات 15 بر 25، 22 بر 25 و 9 بر 15 در مجموع با حساب 3 بر 2 در خانه شکست خورد و تا چهارمین باخت خود در لیگ سی ام را برابر شاگردان پیمان اکبری تجربه کرده باشد.

 

بدین ترتیب پیکان تهران با این نتیجه جمع امتیازات خود را با عدد 12 رساند و با 5 برد در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت و شهرداری تبریز نیز با 2 پیروزی و 7 امتیاز در رده هشتم ایستاد.

 

گفتنی است؛ پیکان تهران هفته هفتم در اراک به مصاف شهرداری این شهر می رود و یاران عادل بناکار نیز در خانه دربی آذری ها را مقابل شهرداری ارومیه برگزار خواهند کرد.برچسب ها: والیبال، سعید معروف،
ادامه مطلب
[ دوشنبه 17 آبان 1395 ] [ 03:14 ق.ظ ] [ بک لینک سنتر ]